BTCETHKriptopara

Bitcoin’de yükseliş sürüyor! 6 ayın zirvesinde

Kripto paralarda yükseliş bugün de devam ediyor. Bitcoin son 6 ayın zirvesini görerek 25 bin dolar seviyesine yükseldi. Öte yandan Ethereum ve altcoinlerin de yükselişte olduğu görüldü. Uzmanlar ise bu yükseliş hareketinin Ocak ayından bu yana devam eden yukarı yönlü ivmeyle birlikte ayı piyasasının sona erdiği söylemlerinin güçlendirdiğini belirtiyor.

kriptopara

Kripto paralarda hareketli bir gün yaşanıyor. Toplam piyasa değeri yüzde 8 artışla 1,1 trilyon dolara yükselen kripto paraların bu toparlanmasına Bitcoin ve Ethereum önderlik etti.

BITCOIN NE KADAR OLDU?

Son 24 saatte yüzde 11 yükselişte 24.500 dolar bandına ulaşan Bitcoin, son 6 ayın zirvesine ulaştı. Bitcoin şu sıralarda ise 24.637 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bitcoinde yaşanan bu yükseliş, uzmanların Ocak ayından bu yana devam eden yukarı yönlü ivmeyle birlikte ayı piyasasının sona erdiğine yönelik söylemleri de güçlendirdi.

kriptopara1

ETHEREUM NE KADAR OLDU?

Ethereum’da da yükselişe geçti. Buna göre Ethereum, son 24 saatlik yükseliş ivmesinin zirvesinde 1.712 dolara kadar yükseldi. Şu sıralar Ethereum 1.683 dolardan değer görüyor.

kriptopara2

ALTCOIN’LE DE YÜKSELİŞ YÜZDE 20’YE YAKLAŞTI

En büyük 10 kripto para arasında Polygon (MATIC), yüzde 10’u bulan değer artışıyla 1,35 dolara yükselirken öne çıkan altcoin oldu. BNB de toparlanmaya devam ederken son 24 saatte yüzde 7,5 yükselişle 320 dolara yükseldi.

Son 24 saatte en çok yükselen altcoin’ler yüzde 18,7 yükselişle MAGIC, yüzde 18,49 yükselişle Optimism, yüzde 17,5 ile OKB oldu.

kriptopara3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu