KriptoparaTüm kripto paralar

Elon Musk’ın bir tweet’iyle o kripto para yine yükselişe geçti

Dünyaca ünlü iş insanı Elon Musk, attığı bir tweet ile yine kripto paralar üzerinde hareketli bir seyrin oluşmasına neden oldu. Dogecoin ile ilgili attığı tweet’lerle daha önce de konuşulan Musk, yine paylaşım yaptı ve DOGE yükseliş seyrine geçti.

 

elon musk

Geçtiğimiz günlerde Twitter’ı almasıyla ünlenen dünyaca ünlü iş insanı Elon Musk, kripto paralara ilişkin attığı tweet’lerin ardında piyasalarda ciddi düzeyde hareketlenme görüldü. Daha önce de DOGE kripto para birimine ilişkin attığı tweet’lerle gündem olan Musk, bu para birimi için Şubat ayında yapmış olduğu paylaşımda, “Halkın koini” demişti.

Elon Musk, şimdiyse, DOGE’u yeniden hareketlendiren bir hamlede bulundu. Musk, Twitter’ın spam probleminin çözüm yönteminin Dogecoin olduğunun altını çizdi.

dogecoin

Elon Musk’ın tweet’iyle Doge yükselişe geçti

Elon Musk, Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımda, “Bana çok sorulduğundan: Sizin inandığınız hizmet ve ürünler üreten birkaç firmadan hisse satın alın. Sadece ürün ve hizmetlerin daha da kötüye gittiğine inanıyorsanız satış yapın. Piyasa bunu yaptığında paniklemeyin. Bu uzun vadede işinize yarayacaktır.” şeklinde konuştu.

Elon Musk’ın bu açıklaması sonrasında ise kripto para DOGE yükselişe geçti. Dogecoin 3 Mayıs TSİ 07.00 itibarıyla 0,131250 dolardan işlem görüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu