KriptoparaTüm kripto paralar

Musk yeni kripto parayı işaret etti, Floki uçuşa geçti!

Milyarder iş insanı Elon Musk, dogecoin yatırım tavsiyesiyle başlayan mesajlarından sonra kripto piyasasındaki tahminleri alt üst eden paylaşımlarına iki yeni kripto parayı daha ekledi. Musk’ın Floki’ye işaret etmesi sonrası kripto para yüzde 40 değer kazandı.

elon_musk

Uzun zamandır kripto para piyasasını manipüle eden mesajlar paylaşan Elon Musk, sosyal medya hesabından yeni mesajlarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Elon Musk’tan yatırımcıları heyecanlandıran mesaj

Paylaşımları sonrası özellikle Dogecoin’in ünlenmesine sebep olan ve yapılan analizleri ters yüz eden milyarder iş insanı, kripto paranın ani yükselip düşmesine sebep olan mesajlar paylaştı, yatırımlar gerçekleştirdi. Dogecoin’de meydana gelen sıçramadan sonra Musk dikkatleri Shiba Inu’ya çekerek yeni tweet’ler paylaşmaya başladı ve bu alanda yatırım yapan yatırımcıları umutlandırdı.

Dünyanın en zengin iş insanı Musk, kendisini Dogefather ilan etmişti. Bir kullanıcının sorduğu soruyu yanıtlayan Musk, kripto para takipçilerinin tetikte olması gerektiğini ifade etti.

bitcoin

“Floki nerede?”

Floki Inu’ya ilişkin tweet paylaşan Elon Musk, kripto paraya ilişkin bugün bir fotoğraf yayımlayacağını söyledi. Bir kullanıcı kendisine önce Tesla’ya ilişkin tavsiyeler verdi. Hemen sonra ise ‘Floki nerede?’ deyip Musk’a soru sordu.

elon_musk

Kripto para yüzde 40 değer kazandı

200 milyar dolarlık serveti olan Musk, kullanıcının Tesla’ya ilişkin kendisine sorduğu sorulara olumlu dönüş yaptı. Hemen ardından ise yarın Floki’nin fotoğrafını paylaşacağın ifade etti.

Bu olay sonrasında kripto para sıçrama yaşayarak yüzde 40 değerlendi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu