Teknoloji

Apple’da yeni dönem! Kira öder gibi iPhone sahibi olabileceksiniz

Apple, ürünleri için yeni bir abonelik hizmeti başlatıyor. Buna göre kullanıcılar, aylık bir ücret karşılığında iPhone sahibi olabilecek.

apple

Teknoloji devi Apple, Apple Music, Apple TV+, Apple News+, Apple Fitness+ ve Apple Arcade gibi dijital hizmetleri için abonelikler sunmaya hazırlanıyor. Yakın kaynaklara göre kullanıcılar bu hizmet kapsamında aylık bir ücret ödeyerek iPhone sahibi olabilecek.

Henüz geliştirme aşamasında olan projeyle birlikte kullanıcıların yalnızca dijital hizmetler yerine ilk kez donanıma abone olmaları sağlanacak.

TAKSİTLE IPHONE ALMAKTAN FARKLI OLACAK

Abonelik sistemi, taksitle iPhone almaktan farklı olacak. Yani bir cihazın fiyatı 12 veya 24 aylık bir süreye bölünmeyecek, kullanıcılar bunun yerine hangi cihazı seçtiklerine bağlı olarak aylık bir ücret ödeyecek.

Kaynaklar, insanların iPhone sahibi olmasını kolaylaştıracak yeni abonelik sistemi için şirketin harekete geçtiğini ve projenin henüz geliştirme aşamasında olduğunu belirtti.

Söz konusu projeyle ilgili şirket tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak kaynaklar, iPhone abonelik hizmetinin 2022’nin sonlarına doğru başlayacağını, 2023’e ertelenme durumunun da olduğunu bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu